Стати членом ГО "ВЕЛОПОЛТАВА"

Велорух - це дуже важливий крок у напрямку облаштування комфортного життя для мешканців нашого міста. Розвиток міст нашої країни, та Полтави зокрема, показує, що не слід повністю задовольняти всі потреби власників приватних автомобілів, а натомість переходити до більш сталих видів пересування: велосипедів, пішохідного руху та громадського транспорту.

Полтава завжди славилася як зелене, екологічно чисте місто. Містом туристів, спортсменів та прихильників здорового способу життя!

Активним та зацікавленим велолюбителям, та й просто мешканцям і м. Полтава та Полтавської області випадає нагода долучитися до розвитку, управління та подальшого функціонування громадської організації "ВелоПолтава".

Громадська організація має на меті популяризацію велоруху та велоспорту, створення туристичних вело маршрутів, та маршрутів з активними способами пересування, а також розвиток велоінфраструктури, спрямованої на підтримку та розвиток велотранспортного руху в Полтаві та містах області.

Наша організація відкрита для нових людей та ідей. Кожен новий учасник нашої організації – це додатковий шанс для розвитку активного велоруху у місті та області.

Не будь байдужим, висловлюй свої ідеї і пропозиції, пропонуй нові прийнятні форми участі у спільній роботі, власні можливості щодо її організаційного та ресурсного забезпечення.

Час активного життя! Якщо готовий працювати разом з нами – приєднуйся!

Як стати членом ГО "ВелоПолтава"
- заповнити АНКЕТУ члена ГО або подати ЗАЯВУ (завантажити зразок .pdf ~150 Кб);
- внести благодійний внесок.

Що має робити член ГО
- щорічно вносити благодійний внесок;
- відвідувати щорічні збори ГО, де слухати звіти, планувати роботу на наступний рік, обирати голову та членів Правління. Останні збори відбулися 18 грудня 2015 року;
- за можливості, брати участь в акціях та інших подіях ГО;
- за можливості, отримувати від ГО та розповсюджувати по своїх джерелах інформацію про акції, події, розробку рекомендацій тощо.

Навіщо це потрібно
Для того, щоб посилити голос велоспільноти та допомогти зробити Полтаву зручним містом для велосипедистів. Поява нових активістів підтримує нас у роботі, при представленні інтересів велосипедистів перед владою і загалом дає розуміння того, що ми робимо правильні речі і досягаємо правильної мети.

Які переваги має член ГО
- знижки у веломагазинах, майстернях, безкоштовне розміщення на турстоянці "Старого хутора" в Опішні;
- пріоритетна участь у подіях та заходах ГО;
- навчання від ГО та СітіЛаб;
- вплив на роботу ГО;
- рекомендаційні листи, іншу підтримку від керівництва.

Немає коментарів:

Дописати коментар